head
2183026 810x458 75f08
Cumartesi, 25 Eylül 2021

Ak Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Ak Parti İlçe Sağlık Komisyonu Başkanı Ahmet Çağlar ile birlikte ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı ve ekibini ziyaret etti...

vekilden başhekime destek 4 f98ab


Başhekim Lakadamyalı ziyaret esnasında pandemi boyunca sağlık alanında yapılan hizmetlere ve çalışmalara değinerek bilgi verdi.

Ziyaret esnasında Milletvekili Çokal sağlık alanında ihtiyaç duyulan her noktada Başhekim Prof.Dr. Lakadamyalı’ya destek vermeye hazır olduklarını ifade etti. Tuba Vural Çokal,” Bir sağlık çalışanı olarak içinde bulunduğunuz bu zorlu ve yıpratıcı sürecin farkındayım. Pandemi süresince hastane olarak verdiğiniz hizmetler ve çalışmalar yadsınamaz. Bu süre zarfında gerek yapısal gerekse çalışma sistematiği açısından yeni düzenlemelere gidilmiş, modernize çalışmalarla halk sağlığını koruma önceliğiniz olmuştur. İnsanın aynası iştir düsturu ile vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Bizler gereken desteği sizlere vermeye hazırız. “diye konuştu.

vekilden başhekime destek 3 f368d
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başhekim Prof.Dr. Hüseyin Lakadamyalı desteklerinden dolayı Ak Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal ve AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ‘ya teşekkür etti. 

vekilden başhekime destek 2 06db1

 

 

HABER: Halime Yağmur AKDAĞ

Gazeteler

Designed by: Masoud