head
2183026 810x458 75f08
Cuma, 24 Eylül 2021

Alanya’da tatil süresince nüfusun 1.5 milyonlara ulaşması koronavirüse karşı bulaş riskini de beraberinde getirdi. Bayram tatilinde, bölgenin sağlık ihtiyacını karşılayan tek kamu hastanesinde, yoğun bir tempoyla görevi başında olan ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık çalışanları, vatandaşları mesafe-maske-hijyen kurallarına karşı uyardı...

SAĞLIK ÇALIŞANLARI 2 28a66
Hastanenin Acil Servis, Aşılama Ünitesi, COVİD Poliklinikleri, Yurt Dışı PCR, Yoğun Bakım, Ameliyathane, Doğumhane ve tüm yataklı servis alanlarında görev yapan hekim ve sağlık çalışanları özverili, kesintisiz ve nitelikli bir sağlık hizmeti sunmak adına canla başla hizmet vermeye devam ediyor. Sağlık çalışanlarının vatandaşlardan tek isteği ise aşı zamanı gelen vatandaşların bir an önce aşı olarak bağışıklık kazanması, maske- mesafe-hijyen kurallarına uymaları oldu.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI 3 f89e4

Sağlık çalışanları,” Bizler sizin için buradayız. Lütfen sizlerde kendiniz ve sevdikleriniz için kurallara uyun, sağlığınızı koruyun. Yarın çok geç olmasın! Gelin birlikte başaralım. Bu virüste en büyük kozumuz olan aşıyı zamanı gelince randevu alarak olmayı unutmayın!” dedi. 

SAĞLIK ÇALIŞANLARI 4 24c13

 

 

HABER: Ayten YILMAZ

Gazeteler

Designed by: Masoud