head
2183026 810x458 75f08
Pazartesi, 15 Ağustos 2022

 

Spor Toto Süper Lig'in 37. haftasında oynanacak olan Aytemiz Alanyaspor - Gaziantep FK maçının biletleri satışa sunuldu...

Aytemiz Alanyaspor, Süper Lig'in 37. haftasında 15 Mayıs Pazar günü saat 19.00'da Gaziantep FK takımını ağırlayacak. Bahçeşehir Okulları Stadyumu'nda oynanacak olan mücadelenin biletleri ise satışa çıktı.

Turuncu yeşilli kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Bilet satışları, Aytemiz Alanyaspor Kulübü Passolig Ofisi, www.passo.com.tr ve Passo mobil uygulaması, maç günü Bahçeşehir Koleji Stadyumu Passolig Ofis Gişeleri, Aytemiz Alanyaspor Kulübü Passolig Ofisi, www.passo.com.tr ve Passo mobil uygulamasından yapılacak. Maç günü Passolig kartı basımı ve kombine satışı yapılmayacak. HES sorgulaması yapılmadan ve aşı şartı aranmadan seyirci alınacaktır. 7 yaş ve üzeri için Passolig Kart ve e-bilet zorunludur. UEFA’nın güncel uygulamaları göz önünde bulundurularak ve kamu sağlığının korunması amacıyla misafir takım seyirci uygulaması 2021- 2022 sezonu boyunca yapılmayacaktır.
Ayrıca passolig kartı olan kadın, öğrenci ile anneleri ve öğretmenlere Aytemiz Alanyaspor Kulübü Passolig Ofisi, maç gününde ise stadyum passolig ofis gişeleri tarafından ücretsiz bilet tanımlaması yapılacaktır. E-Biletler, Aytemiz Alanyaspor Kulübü Passolig Ofisi, www.passo.com.tr ve Passo mobil uygulaması, maç günü Bahçeşehir Koleji Stadyumu Passolig Ofis Gişeleri de açık olacaktır.
Bilet detaylarınızı öğrenmek için; 'Koltuk' yazıp, 'boşluk' bırakıp, TCKN'nizi yazarak 6033'e SMS gönderebilirsiniz.

 

 

 

HABER: Halime Yağmur AKDAĞ

Gazeteler