head
2183026 810x458 75f08
Cuma, 30 Ekim 2020
Yazarlar

Yazarlar (216)

Cuma, 23 Ekim 2020 18:32

BÜYÜK SIFIRLAMA YAKINDA!

Yazan
TARİH, geçmişten günümüze kadar gelen olayların aynasıdır. Tarihin akışı takip edilecek olursa YENİ DÜZEN için, yeni Dünya Düzenine geçmek için bir çöküş gereklidir. İşte Covid-19, Yeni Dünya Düzenine geçmek isteyenlere bu çöküşü vermek için üretilmiştir.
Dünyayı ve ülkemizi kasıp kavuran ve cevaplanmamış onlarca soru ile beraber salgın durumuna gelen Muhterem Coronavirüs; diğer adıyla Covıd-19 ; On dokuz ( 19 ) yıllık AKP Hükümetleri ve şimdi de tek adam rejimi ile ekonomiyi yerlerde süründürürken, neden hala siyaset aklı kalıcı çözüme el atmıyor anlamış değilim?  
Pazartesi, 28 Eylül 2020 22:00

VAKİT BİRLİK -BERABERLİK VAKTİDİR..

Yazan
Ülkede silahlanan gruplar..Tecavüze uğrayan çocuklar..Öldürülen kadınlar..İntiharlar..Ve her evde duyulmayan sessiz çığlıklar.
Değerli okurlarım!Sizlerden her gün yüzlerce e-mail alıyorum ve hepsine de cevap vermeye çalışıyorum.sevginiz ve güveniniz-desteğiniz için teşekkür ederim.Bazı e-mailler toplumun çoğunluğunu kapsadığı için; bunları köşe yazımla daha çok kişiye ulaşsın ve devlet yetkilileri duysun diye buradan paylaşıyorum.
Gündemimiz hem Coranavirüs hem de dış gelişmelerle oldukça yoğun. Son yıllarda cepheyi genişleten Türkiye, pek çok ülke ile problemli; Yunanistan, Irak, Suriye, Libya...Dışarıda sıkışan Türkiye, içeride Ayasofya Cami açılışı, Akdeniz'de Navtex ilanı, Yunanistan ile Ege'de gerginlik, Karadeniz'de doğal gaz bulunması... gibi sürekli yapay gündemlerle halkı meşgul ediyor.
Açarsın gözlerini bir gün dünya ya, Mutluluk kaynağı olursun anne-babanın.Yavaş yavaş büyürsün aile denilen ocakta ve anne-babanın sevgisinde...
Perşembe, 03 Eylül 2020 19:56

CORONA'NIN ALDIKLARI..

Yazan
Corona virüsünün tüm Dünya'ya ettikleri ''Artık Yeter'' dedirtiyor... Bu illet daha kimlerimizi, hangi büyüklerimizi hangi sevdiklerimizi alacak bizlerden?
Salı, 01 Eylül 2020 18:35

BARIŞ İÇİN EL ELE..

Yazan
Barış insanların mutlu ve huzurlu bir ortamda yaşaması ve geleceğe daha güvenle bakabilmesi demekdir.   Barışın olduğu yerde kan,gözyaşı, acı yoktur. Barış insanlığı birleştiren,yıkıcı olmayan insanlar arasındaki sevgi gücünü artıran mutluluktur.
Pazartesi, 31 Ağustos 2020 20:54

GÜZEL AMA YETMEZ..

Yazan
20 yıldır ülkeyi yöneten AKP iktidarında geçen dönem iktidar partili olan Antalya Büyükşehir Belediyesi , yaklaşık bir buçuk yıl önce CHP'li oldu... Anavatan Parti kökenli, deneyimli belediye başkanı Muhittin Böcek, geniş kitlelerin desteğini alarak büyükşehir başkanlığı koltuğunua oturdu.
Perşembe, 13 Ağustos 2020 22:35

CE-HA-PE-Lİ İNCE, AKP'NİN MAŞASI OLDU...

Yazan
Bu Muharrem İnce'yi açık söyleyeyim hiç sevmemiştim! Yüzünde hep bir sinsilik ve samimiyetsizlik var...
Page 1 of 16

Gazeteler

Designed by: Masoud