head
2183026 810x458 75f08
Çarşamba, 28 Eylül 2022

 

5 Kasım 2022 günü yapılacak olan ALTSO—Alanya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri için Alanya'da 4 aday yarışıyor...


Yaklaşık on iki bin üyeye sahip ve ekonomik yapısı ile Alanya'nın en güçlü sivil örgütlerinden biri olan ALTSO-Alanya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri çalışmaları yoğun şekilde devam ederken; ALTSO başkan adayı Eray Erdem bütün diğer adayları ekibi ile ziyaret etti.

eray ve gömeç 1 7e108

ALTSO başkan adayı Eray Erdem; centilmence ve kardeşçe seçim yarışının nasıl yapılacağını göstererek Hem Alanya'ya , hem de Türkiye'ye örnek oldu ve herkesin takdirini topladı.

Seçim kampanyasının başından beri seviyeli ve olgun tavırlarıyla takdir toplayan ALTSO Başkan Adayı Turizmci Eray Erdem, seçim ziyaretleri kapsamında bu kez "kardeşlerim" dediği rakiplerine gitti. Erdem'in nezaket ve olgunluk içeren bu ziyaretleri kamuoyu tarafından da "Erdemli hareket" şeklinde yorumlandı.

eray ve gömeç 2 461dd

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Eray Erdem, seçim yarışını güzelleştiren ziyaretlere imza attı.
Erdem, "kardeşlerim" dediği Bilal Gömeç, Tunahan Toksöz ve Haydar Yıldız’ı ziyaret ederek “hayırlı olsun” dedi. Erdem, ALTSO seçimleri sürecinde şu ana kadar yaşanan nezaketten mutlu olduğunu ifade etti.

İlk ziyarette ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç’in seçim ofisine giden Eray Erdem ve ekibi ardından Tunahan Toksöz’ü çalışma ofisinde, Haydar Yılmaz’ı ise seçim ofisinde ziyaret etti.

eray ve toksöz 0b549

 

“ALANYA SEÇİM SÜRECİNDEN MUTLU”...

Bilal Gömeç’e gerçekleştirilen ziyarette konuşan ALTSO Başkan Adayı Turizmci Eray Erdem, seçim sürecindeki olumlu havanın ilçede olumlu karşılandığını söyledi. Erdem, “Alanya, bu seçim sürecinden mutlu. Alanya’nın derdini kendine dert etmiş ve yola çıkmış tüm adaylara hayırlı olsun diyorum. Bilal Gömeç benim seçimde rakibim ancak uzun yıllar birlikte ticaret yaptığımız, Alanyaspor’da yöneticilik yaptığımız değerli bir arkadaşım. Kendisine hayırlı olsun diyorum.” diye konuştu.

 

“ZİYARET BENİ ÇOK MUTLU ETTİ“...

 eray ve gömeç 3 c8df9

ALTSO Başkan adaylarından Bilal Gömeç ise Eray Erdem’in seçim ofisine hayırlı olsun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gömeç, “Bu ziyaret beni çok mutlu etti.” diye konuştu.

eray ve haydar 249a3

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz ve Haydar Yıldız’da ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.

 

 

 

HABER: İbrahim AKDAĞ

Gazeteler