head
2183026 810x458 75f08
Pazartesi, 25 Ocak 2021
Ali Dulum

Ali Dulum

DAĞARCIK

E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Pazar, 20 Aralık 2020 18:22

KITLIK AFETİ AREFESİNDEYİZ!

2019 yılı sonundan itibaren dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını hızlı yayılırken, insanlığı bekleyen bir başka tehlike de pusuda. İnsanlığı dünyanın belki de en büyük açlık salgını bekliyor olabilir.
Perşembe, 12 Kasım 2020 17:18

YARININ ADAMI OLMAK!

Cumhuriyetimizi ve onun kurucusunu hatırladığımız, andığımız bu günlerde genç cumhuriyetimizin son 30 yılda sahip olduğu insan kalitesi, cumhuriyeti kuran insanların sahip olduğu niteliklerle örtüşmemektedir. 
Cuma, 23 Ekim 2020 18:32

BÜYÜK SIFIRLAMA YAKINDA!

TARİH, geçmişten günümüze kadar gelen olayların aynasıdır. Tarihin akışı takip edilecek olursa YENİ DÜZEN için, yeni Dünya Düzenine geçmek için bir çöküş gereklidir. İşte Covid-19, Yeni Dünya Düzenine geçmek isteyenlere bu çöküşü vermek için üretilmiştir.
Gündemimiz hem Coranavirüs hem de dış gelişmelerle oldukça yoğun. Son yıllarda cepheyi genişleten Türkiye, pek çok ülke ile problemli; Yunanistan, Irak, Suriye, Libya...Dışarıda sıkışan Türkiye, içeride Ayasofya Cami açılışı, Akdeniz'de Navtex ilanı, Yunanistan ile Ege'de gerginlik, Karadeniz'de doğal gaz bulunması... gibi sürekli yapay gündemlerle halkı meşgul ediyor.
Çarşamba, 12 Ağustos 2020 19:33

AKDENİZ'DE TANSİYON YÜKSELİRKEN!

Türkiye Yunanistan gerginliği dorukta.NATO'ya üye olan iki devlet deniz yetki alanları konusunda Akdeniz'de ve Ege'de karşı karşıya.Arkasına zaman zaman AB, ABD ve kimi zamanda Rusya'yı alan Yunanistan, bir emir vaki ile bölgedeki egemenliğini artırmak istiyor.Akdeniz Bölgesi'nde kıyısı olmayan Yunanistan, egemenliğinde bulunan adalar aracılığı ile Doğu Akdeniz'de hakimiyet tesis etmeye çalışıyor.Türklere yaşam hakkının verilmediği Sevr Antlaşması'nın imza edilişinin yüzüncü yılını hatırladığımız bugünlerde Türkiye ile Yunanistan arasındaki deniz hakimiyet mücadelesi daha da anlamlı bir hal almaktadır. 
Page 1 of 10

Gazeteler

Designed by: Masoud