head
2183026 810x458 75f08
Çarşamba, 21 Şubat 2024

 

 

 

Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, Antalya EXPO 2016 Kongre Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tanıtıldı...

 

YÜCELİ ERDOĞAN TAKDIM ETTİ 2 36250

Başkan Yücel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Alanya’da zafer sözü verdi...

YÜCELİ ERDOĞAN TAKDIM ETTİ 3 ce81c

Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Antalya EXPO 2016 Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle tanıtıldı.

YÜCELİ ERDOĞAN TAKDIM ETTİ 8 91868

Aday tanıtım toplantısına Alanya’dan AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, partililer ve yüzlerce Yücel sevdalısı Alanyalı katıldı.

YÜCELİ ERDOĞAN TAKDIM ETTİ 4 d0f27


BAŞKAN YÜCEL VE ERDOĞAN’DAN ZAFER POZU
Bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkanı olarak sahneye çağırılan Başkan Yücel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile el ele zafer pozu verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile uzun süre sohbet eden Başkan Yücel, Cumhur İttifakı’nın kendisine olan güvenini boşa çıkarmayacağını belirterek Alanya’da başarı sözü verdi.

 

YÜCELİ ERDOĞAN TAKDIM ETTİ 5 dfb74
“ALANYA GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR”...


“Alanya Seninle Gurur Duyuyor” sloganlarının atıldığı salonda gösterilen ilgiyi karşılıksız bırakmayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, “Maşallah Alanya. Cumhur İttifakı olarak Alanya gümbür gümbür geliyor. Bundan sonra tüm kadrolarımızla sahada olacağız” dedi.

Erdoğan’ın Alanya sözleri tüm salonda uzun süre ayakta alkışlandı.

YÜCELİ ERDOĞAN TAKDIM ETTİ 6 d43af


“ALANYA'YI YENİDEN CUMHUR İTTİFAKI'NIN ZAFERİ İLE TAÇLANDIRACAĞIZ”...
Cumhur İttifakı ortak adayı olarak canla başla çalışacaklarını ve Alanya’yı yeniden Cumhur İttifakı ile buluşturacaklarını belirten Başkan Yücel, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Türk Milletinin hamisi bilge liderimiz Devlet Bahçeli’yi mahcup etmemek için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. 31 Mart’ta Zafer Cumhur İttifakı’nın olacak. Hazırız, kararlıyız. Ayırmadan, ayrıştırmadan canla başla çalışıp Alanya'yı yeniden Cumhur İttifakı ile buluşturacağız” dedi.

YÜCELİ ERDOĞAN TAKDIM ETTİ 7 27ce1

 

YÜCELİ ERDOĞAN TAKDIM ETTİ 9 7f592

 

 

 

HABER: Halime  Yağmur  AKDAĞ

 

 

 

 

 

 

 

 

Gazeteler