head
2183026 810x458 75f08
Pazartesi, 24 Haziran 2024

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Başkan Böcek, çelengi Genç Antalya Gönüllülerinden bir temsilci ve Büyükşehir İzcilerinden bir temsilci ile birlikte koydu.

Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası önünde saat 09.30 da tören düzenledi. Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Genel Sekreter Cansel Tuncer, ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları, Zabıta personelleri, ASAT personelleri, ASAT Spor Kulübü Sporcuları, Antalya Gençlik Meclisi üyeleri ile

Büyükşehir İzcileri katıldı. Tören, Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Anıtına Çelenk sunulmasıyla başladı. Saygı duruşunun ardından Antalya Büyükşehir Belediye Bandosu (ABBO) eşliğinde İstiklal Marşı okundu. Başkan Böcek, çelenk töreninin ardından bandonun çaldığı marşları gençlerle birlikte söyleyerek Türk Bayrağını dalgalandırdı.

 

 

 

HABER: Ayten YILMAZ

Gazeteler