head
2183026 810x458 75f08
Çarşamba, 13 Kasım 2019

Edremit'teki bir plajda, polis memuru ile işletmeci arasında çıkan şezlong tartışması silahlı çatışmaya dönüştü. Polis memuru Kadir Ozan Yüce'nin hayatını kaybettiği çatışmada işletmeci Yüksel Karabulut da ağır yaralandı. Öte yandan Karabulut'un yakınları bir ambulansı kaçırdı, içinde hemşire ve sağlık görevlisinin de bulunduğu araç, şüphelinin ikna edilmesi sonucu durduruldu...

şezlong 3 işletmeci 0x0 cinayetle sonuclanan sezlong tartismasinin ayrintilari ortaya cikiyor 1563906845047 d406d

Polis memurunu vuran İşletmeci Yüksel KARABULUT

 

Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Narlı Mahallesi'ndeki bir plajda polis memuru ile işletmeci arasında çıkan şezlong tartışması silahlı çatışmaya döndü. Olay, Narlı Mahallesi'ne bağlı Mıhlı mevkiindeki plajda saat 12.45 sıralarında meydana geldi.

İddiaya göre, Edremit'e tatil için giden İstanbul Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Kadir Ozan Yüce ile işletmeci Yüksel Karabulut arasında şezlong kullanımı nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü, polis memuru Kadir Ozan Yüce tabancasını çekip havaya ateş etti. İşletmeci Karabulut da tabancasını polis memuruna ateşledi. Yaralı halde yere düşen polis memuru Karabulut'u vurdu. Seken kurşunlar çevredeki Mehmet Çoşkun'a isabet etti. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Ağır yaralı polis memuru, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

şezlong 2 ana manset 1563885014 e45e3

YAKINI AMBULANSI KAÇIRDI

Öte yandan sağlık görevlileri, hafif yaralı Mehmet Çoşkun'a müdahale ederken, Karabulut'un bir yakını ambulansı kaçırdı. İçinde hemşire ve sağlık görevlisinin de bulunduğu aracı durdurmak için jandarma ve polis ekipleri, kavşaklarda önlem aldı. İsimleri açıklanmayan hemşire ve sağlık görevlisi, ambulansı kaçıran kişiyi ikna ederek aracı durdurmasını sağladı.


Adı açıklanmayan ve ambulansı daha hızlı götürmek için kaçırdığını öne süren şüpheli, kaçarken ağır yaralu Karabulut Edremit Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı. Karabulut'un hayati tehlikesinin devam ettiği, Mehmet Çoşkun'un sağlık durumunun ise iyi olduğu bildirildi. Jandarma, olayda kullanılan 2 tabancayı adli emanete aldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Gazeteler

Designed by: Masoud