head
2183026 810x458 75f08
Pazartesi, 24 Haziran 2019

Perakende elektrik sektörüne getirdiği yeniliklerle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran CK Enerji Akdeniz Elektrik, ‘e-Devlet’ üzerinden abonelik, borç ve başvuru sorgulama işlemlerini sunmaya başladı. Elektrikle ilgili birçok işlem artık e-Devlet üzerinden çok kolay, hızlı ve güvenli.

CK Enerji Akdeniz Elektrik, tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkânı sağlayan e-Devlet Kapısı’ndan müşterilerine hizmet vermeye başladı. e-Devlet uygulaması ile entegrasyon sürecini tamamlayan CK Enerji Akdeniz Elektrik, artık bu sistem üzerinden de abonelik başlatma, abonelik iptali, borç ve başvuru sorgulama hizmetlerini çok daha kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde sunuyor.

Erol Değerli 1 f0f08

ELEKTRİKLE İLGİLİ İŞLEMLER E-DEVLET’TE
Müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti sunmak için çalıştıklarını, toplumun her kesimi için değer yarattıklarını, doğaya ve çevreye saygılı bir şirket olduklarını vurgulayan CK Enerji Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, “Çağımızda zaman kavramı çok değerli. Biz de müşterilerimize hızlı, kaliteli, kolay erişilebilen uçtan uca hizmet deneyimi sunmak adına bir adım daha attık ve elektrikle ilgili birçok işlemi e-Devlet’e de taşıdık.
Bu hizmetimizle birlikte CK Enerji Akdeniz Elektrik müşterileri abonelik başvurusu ya da abonelik iptali gibi işlemleri e-Devlet üzerinden 1-2 dakika içinde yapabilecek. Bu platformdan abonelik yapan ve ödeme bilgilerini görüntülemek ya da borç durumunu sorgulamak isteyen müşterilerimiz de söz konusu işlemlerini e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilecek” diye konuştu.

HİÇBİR EK ÜCRET YOK
e-Devlet üzerinden işlem yapan müşterilerinin elektrik hizmetlerinden aynı gün içinde faydalanmaya başlayacağını da kaydeden Erol Değerli, “Bu sistem üzerinden yapılan abonelik başvurularında müşterilerimizin sözleşmelerini kurye ile adreslerine gönderiyoruz. e-Devlet üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden, güvenilir bir şekilde elektrik hizmeti alacak olan müşterilerimiz, güvence bedelini de taksitli olarak buradan yatırabilecek” değerlendirmesinde bulundu.

 

 

 

Daha fazla bilgi için:
Tolga Meriç
CK Enerji Akdeniz Elektrik Kurumsal İletişim
T: 0242 339 7777
M: 0507 182 5240
@: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

CK Enerji Akdeniz Elektrik hakkında:
CK Enerji Akdeniz Elektrik, 28 Mayıs 2013 tarihinden itibaren “Her an sizinle” sloganıyla Akdeniz bölgesinde perakende elektrik satış şirketi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Antalya, Burdur ve Isparta illerini kapsayan Akdeniz bölgesinde yaklaşık 1,7 milyon aboneye hizmet veren CK Enerji Akdeniz Elektrik görevli perakende satış şirketi olarak Türkiye’deki tüm serbest tüketicilere ikili anlaşmalar yolu ile serbest olmayan tüketicilere ise Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından verilen lisans doğrultusunda ulusal tarifeden perakende elektrik satışı yapmaktadır. www.ckakdeniz.com.tr

Gazeteler

Designed by: Masoud