head
2183026 810x458 75f08
Pazar, 05 Temmuz 2020

Beşinci kattan atıldılar mı atladılar mı?

İstanbul Küçükçekmece'de Hüseyin K. kendisini aldatan eşi Zeynep K.’yı ve sevgilisi Aykut D.’yi evinde bastı. Kısa süreli tartışmanın ardından binanın 5. katından atlayan Zeynep K. ve sevgilisi hayatını kaybetti. Olayla ilgili çok yönlü soruşturma devam ederken, kadın ve sevgilisinin intihar edip etmediği araştırılıyor...

atıldılar 1 screenshot 6 b0f03

Yasak ilişki ölümle sonuçlandı...

Olay, Atatürk Mahallesi'nde saat 14.50 sıralarında yaşandı. İddiaya göre, Hüseyin K. evinin kapısını çaldı. Kapıyı bir süre geç açan eşi Zeynep K.'dan (24) şüphelenen Hüseyin K. evde yaptığı araştırmada yabancı bir mont buldu. Evi didik didik arayan Hüseyin K. bir süre sonra Aykut D.'yi (30) saklandığı odada bulunca kavga etmeye başladı. Kısa süren kavganın ardından Hüseyin K., eşi Zeynep K.'yı ve sevgilisi Aykut D.'yi bir odaya kilitledi. Bir süre sonra Zeynep K. ve Aykut D. beşinci kattan düşerek hayatını kaybetti.

“YASAK İLİŞKİ ESNASINDA BASTIM”...

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri Hüseyin K.'nın ve bir akrabasının ifadesine başvurdu. Hüseyin K. ifadesinde, “Eve geldiğimde eşimin beni aldattığını gördüm. Eşim ve sevgilisini bir odaya kilitledim. Daha sonra akrabalarıma haber verdim. Eşim ve sevgilisi o esnada kendilerini balkondan atmışlar” dedi.

Soruşturmayı çok yönlü devam ettiren polis, evde incelemelerde bulundu. Cansız bedenleri Adli Tıp Kurumu'na gönderilen Aykut D. ve Zeynep K.'nın intihar edip etmedikleri araştırılıyor.

 

Gazeteler

Designed by: Masoud