headd a77e8
2183026 810x458 75f08
Pazartesi, 22 Nisan 2019

Alanya Haberleri

Genel başkanımıza yapılan bu çirkin saldırıyı şiddetle kınıyorum. Bu saldırının mihrakları halkımız tarafından yakınen bilinmektedir. Bunun hesabını halkımız sandıkta vermiştir. Bunun hesabı halkımız ve partimiz tarafından verilecektir. Kimse bizi yıldıramaz. YAŞASIN CHP.

WhatsApp Image 2019 04 21 at 17.50.58 5bc74
Coşkun Karadağ
CHP Alanya İlçe Başkanı

Alanya Güneşi Gazetesi ve www.alanyagunesi.com haber portalı imtiyaz sahibi ; Alanya Belediye Başkanlığı seçimlerinde bağımsız belediye başkan adayı olan İbrahim AKDAĞ,Bugün Ankara-Çubuk ilçesinde Şehit cenazesinde Ana Muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı nefretle kınadı.
AKDAĞ: "Ülkemiz de barış-sevgi ve kardeşlik rüzgarları eserken,yapılan hain terör saldırısı Yurdumuzda ki her vatandaşın üzerine kara bulut gibi çökmüşken,CHP Genel başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan çirkin saldırı asla kabul edilemez.Demokrasi ve özgürlüğe inana gazeteci ve siyasi kimliğimle bu terbiyesizliği ve saldırıyı Nefretle kınıyorum.Bu ülke hepimizin,bu şehitler hepimizin ve Ülke yönetimine aday olan,Ülkeyi her kademe de yöneten ve milyonları ardında sürükleyen siyasi parti liderlerine ve devlet adamlarımıza da saygı ve sahiplik hepimizin görevidir. Türkiye'mizde ki her birey bu vatanın bir değeridir ama tekrar söylüyorum;Ülkenin ,Devletin ve milletin bekası için hizmet eden her yetkiliye saygıda hepimizin görevidir.Başta CHP Genel Başkanı sayın Kılıçdaroğlu'na,ve Tüm CHP Teşkilatlarına ve ülkemizde ki, her vatansever -demokrasi aşığı insanlarımıza geçmiş olsun diyorum.Bu kişiler en ağır şekilde cezalandırılmalıdır."dedi. AKDAĞ devamla,"Alanya halkımıza şunu da söylemek istiyorum,çıktığım yoldan asla dönmeyerek siyasi çalışmalarıma devam edeceğim ve halkıma hizmet için çalışmaya devam edeceğim "diyerek siyasete devam edeceğini de kamuoyu ile paylaşmış oldu.

İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısının ardından basın açıklaması yaptı

SEÇİM çalışmalarının ardından çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen Apaydın, dün İyi Parti Antalya İl Teşkilatı’nda düzenlenen İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’na katılarak 31 Mart Yerel Seçimleri’nin analizini yaptıklarını kaydetti. Bugün itibariyle üye kampanyası başlattıklarını dile getiren Apaydın, “İyi Parti’nin Alanya’daki üye sayısını arttırmak için çalışmalara başlıyoruz” dedi. Antalya Büyükşehir Başkanı Muhittin Böcek’ten Alanya ölçeğinde çok büyük beklentileri olduğunu dile getiren Apaydın, “Alanya Belediyesi’ni yeniden kazanan Adem Murat Yücel’e de daha iyi hizmet etmesini, bütçeyi daha iyi yönetmesini tavsiye ediyoruz. Biz hizmetleri eleştirdiğimiz zaman sanki hizmete karşıymışız gibi algılanıyor. Seçim öncesi Hacet Kavşağı’ndaki çalışmaları eleştirdik, gürültüde sesimiz duyulmadı. Biz Başkan Yücel’i plansız programsız çalıştığı için eleştirdik. Hizmetler öngörüsüz şekilde yapılıyor. Yapacağı projeleri ilk önce halka danışmalı. Hacet Meydan Projesi şu an kullanılamaz durumda. Halkın şikayetleri gitgide artıyor. Hizmet yaparken vatandaşın parası çarçur edilmesin” diye konuştu.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Konyaaltı bölgesindeki mahalle muhtarlarını misafir etti.
Konyaaltı Belediyesi’nin yeni başkanı Semih Esen, tebrikleri kabul ediyor. Başkan Semih Esen’i Konyaaltı Bölgesi’ndeki mahalle muhtarları ziyaret etti. Başkan Esen, Hacısekiler Mahallesi Muhtarı Ali Ismık, Gürsu Mahalle Muhtarı Özlem Saday, Arapsuyu Mahalle Muhtarı Süleyman Çalışkan, Uluç Mahalle Muhtarı Hülya Bozkurt, Altınkum Mahalle Muhtarı Eyüp Karakaya, Akdamlar Mahalle Muhtarı Osman Yılmaz ve Kır Mahalle Muhtarı Zeki Ögke’yi ağırlardı. Muhtarlar, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’i tebrik ederek, başarılar diledi.

DSC 2881.JPG f4a30


Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, muhtarlara ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Muhtarlarımızla her zaman birlikte görev yapacağız. Mahallelerimizde halkımızla belediye arasında muhtarlarımız köprü görevi yapıyor. Muhtarlarımızla sık sık bir araya geleceğiz. Halkımızın sorunlarını çözme noktasında ortak hareket edeceğiz. Konyalatı İlçemizde 39 mahallemiz var. Bazı muhtarlarımızda yeni seçildi. Bende yeni seçilen muhtarlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

 DSC 2881.JPG f4a30DSC 2881.JPG f4a30DSC 2881.JPG f4a30

 

KOMİSYONLARDA ALANYA’DAN 4 İSİM Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi yeni dönemin ilk toplantısını yaptı. Komisyonlarda 4 Alanyalı isim yer aldı. Bayındırlık ve İmar Komisyonunda Erkan Demirci, Adem Er ve Mehmet Ali Kiriş yer aldı. Ulaşım Komisyonu’nda da Ali Şahin yer aldı.

Millet İttifakı Meclis üyesi Erkan Demirci, ‘’Antalya’ya bahar geldi’’ diyerek yaptığı paylaşımda şunları söyledi ‘’Antalya’ya Bahar Geldi. CHP ve Muhittin Böcek başkanla yeni dönemin İlk büyükşehir meclisi. Geçtiğimiz 4 yılda olduğu gibi bu dönemde de meclisimizin kararıyla Bayındırlık ve İmar Komisyonunda yer aldım. Bu dönem imar komisyonunda Alanya’dan Adem Er, Mehmet Ali Kiriş başkanlar ve diğer 6 arkadaşımızla birlikte çalışacağız. Antalya ve Alanya için başarılı bir çalışma dönemi geçirmeyi umuyorum. Allah yardımcımız olsun.’’

BÖCK 247x300 63dbc 

BÖCK 247x300 63dbc

Türkiye Haberleri

Kaş'ta çam ormanlarında yetişen kuzugöbeği ...

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

...

Bayramınız kutlu olsun çocuklar

Antalya ...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem ...

Böcek: ‘Birlikte yapacağız’

Cumhuriyet Halk ...

Litvanya’nın Ankara Büyükelçisi Audrius Bruzga, ...

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Saraçhane'deki ...

 Başkan Böcek, “Kadınlarımız çalışmalarıyla ...

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, "kimileri" ...

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek Cumhurbaşkanı Tayyip ...

Gazeteler

Designed by: Masoud