head
2183026 810x458 75f08
Salı, 16 Temmuz 2024

 

Bu sezon transfere doymayan TFF 3. Lig 4. Grup temsilcimiz Alanya Kestelspor'dan lig öncesi iki transfer hamlesi daha geldi. Mavi beyazlılar, 1996 doğumlu gurbetçi orta saha Enes Küç'ü renklerine bağladı...

Bu sezon transfere doymayan TFF 3. Lig 4. Grup temsilcimiz Alanya Kestelspor'dan lig öncesi iki transfer hamlesi daha geldi. Mavi beyazlılar, 1996 doğumlu gurbetçi orta saha Enes Küç'ü renklerine bağladı. Daha önce Almanya ekiplerinden Bochum II, Hambur II, Berline AK, Würzburg ve son olarak Viktoria Berlin takımında oynayan başarılı orta saha oyuncusu Enes Küç, dün düzenlenen imza töreninde kendisini Alanya Kestelsporlu yapan sözleşmeyi imzaladı.

Törene, Alanya Kestelspor Başkanı Levent Uğur ile yönetim kurulu üyelerinden Avni Erdoğan ve Emrullah Çakal katıldı.

BOMBA TRANSFERE DEVAM 2 cede1

Alanya Kestelspor'un ikinci transferi ise kaleye oldu. Gençlerbirliği Spor Kulübü'nden 2004 doğumlu kaleci Emir Kavasoğlu ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Alanya Kestelspor, hafta sonunda başlayacak olan lig öncesi transfer bombalarını patlatmış oldu.

 

Alanya Kestelspor Başkanı Levent Uğur, "Orta saha oyuncusu Enes Küç ve kaleci Emir Kavasoğlu'nu renklerimize bağladık. Her iki futbolcumuza da başarılı bir sezon dilerim. Camiamıza ve futbolcumuza hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 

 

 

HABER: Mertcan YILMAZ

Gazeteler