head
2183026 810x458 75f08
Çarşamba, 21 Şubat 2024

 

ALTSO Başkanı Eray Erdem, ALTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte Ankara çıkarması yaptı...

ALTSO ANKARADA 2 233da
Başkan Erdem, “Ankara ziyaretimiz kapsamında TOBB Başkanınız Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya gelip, Alanya’mızın taleplerini aktardık” dedi.

ALTSO ANKARADA 1 fd937

Başkan Erdem ve ALTSO Heyeti Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Oda-Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerleri’ne katılıp, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi.

 

ALTSO ANKARADA 3 913a5

Ankara çıkarmasını değerlendiren Başkan Erdem, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Oda-Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerlerine Yönetim kurulu ve meclis üyelerimiz ile birlikte katılım sağladık.

ALTSO ANKARADA 4 e40f2

 

Geçmiş dönem TBMM Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Cemil Çiçek, Protokol Yönetimi ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv, Merkez Bankası Eski Başkanlarından Süreyya Serdengeçti gibi önemli isimlerin konuşmacı olarak katıldığı seminerleri takip ettik.

ALTSO ANKARADA 5 44c74

Yine TOBB çalışma usul ve esasları konusunda TOBB yetkililerinden önemli bilgiler aldık” dedi.

 

ALTSO ANKARADA 6 7119b

HİSARCIKKIOĞLU İLE GÖRÜŞTÜLER...

Başkan Erdem ve ALTSO Heyeti, Ankara’da TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile de bir araya geldi.

ALTSO ANKARADA 9 1a236
Başkan Erdem, “Alanya’mızla ilgili görüş ve önerilerimizi de anlatma fırsatı yakaladığımız Sayın Başkanımıza ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Alanya olarak el birliği ile çalışmaya, ortak akıl ile hareket etmeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan Erdem ve ALTSO Heyeti, Ankara’da ayrıca ALTSO Ankara İrtibat Ofisi ile TOBB ETÜ Teknoloji Merkezi’ni de ziyaret ettiler.

 

 

HABER: Ayten YILMAZ

Gazeteler