headd a77e8
2183026 810x458 75f08
Pazartesi, 22 Nisan 2019

ALSİAD Dernek Merkezinde, Mühendislik Fakültesi Dekanı ve Rektör Yrd. Prf. Dr. Hasan Güneş ve 12 kişilik Mühendislik Fakültesi öğretim üyeleri ile birlikte (Doç. Dr. Hilmi Yurdakul, Doç. Dr. Tuğba Aktar, Doç. Dr. İsmail Topçu, ...

WhatsApp Image 2019 02 20 at 11.48.07 1 Kopya Large 1024x768

ALSİAD Dernek Merkezinde, Mühendislik Fakültesi Dekanı ve Rektör Yrd. Prf. Dr. Hasan Güneş ve 12 kişilik Mühendislik Fakültesi öğretim üyeleri ile birlikte (Doç. Dr. Hilmi Yurdakul, Doç. Dr. Tuğba Aktar, Doç. Dr. İsmail Topçu, Doç. Dr. Mehmet Dikici, Doç. Dr. Erhan Cengiz, Doç. Dr. Hacı Taşmaz, Doç. Dr. Sefa Yıldırım, Doç. Dr. Nihan Tokaç, Doç. Dr. Alper Başaran, Doç. Dr. Didem Sarı Ay, Doç. Dr. Muhammet Ay, Doç. Dr. Mustafa Tokaç ) Üniversite ve İş İnsanları Koordinasyonu ve Proje Platformu Çalıştayı ” konulu toplantıların ilki gerçekleştirildi.

 WhatsApp Image 2019 02 20 at 11.48.04 1 Large 1024x768

ALSİAD Üyelerinin ve öğretim görevlilerinin karşılıklı birbirlerini tanıtmalarının ardından, Alanya’ nın ekonomik ve kültürel açıdan kalkına bilmesi için ALSİAD ve ALKÜ nün ne gibi ortak projelerde bulunabileceği tartışıldı. Toplantı sonunda, ALSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Akın TABAKLAR, ALKÜ Rek. Prof. Dr. Ahmet PINARBAŞI’ nın ‘’ ALSİAD Şeref Üyesi Beratını ‘’ Müh. Fak. Dekanı Hasan Güneş’ e takdim etti.

 

Türkiye Haberleri

Kaş'ta çam ormanlarında yetişen kuzugöbeği ...

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

...

Bayramınız kutlu olsun çocuklar

Antalya ...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem ...

Böcek: ‘Birlikte yapacağız’

Cumhuriyet Halk ...

Litvanya’nın Ankara Büyükelçisi Audrius Bruzga, ...

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Saraçhane'deki ...

 Başkan Böcek, “Kadınlarımız çalışmalarıyla ...

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, "kimileri" ...

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek Cumhurbaşkanı Tayyip ...

Gazeteler

Designed by: Masoud