head
2183026 810x458 75f08
Çarşamba, 29 Ocak 2020

BRAVO SAYIN VALİ...

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, atık suyunu dereye ve denize veren otellerin mühürleneceğini açıkladı ve “İçeride şu kadar müşteri varmış, o bizi ilgilendirmeyecek. Büyük zarardan korunmak için az zararı göze alacağız, kimse kusura bakmasın” dedi...

VALİ KARALOĞLU1024549444 1a6bd

Antalya Valisi Münir Karaloğlu

 

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin (AKTOB) aylık yemekli toplantısına katılan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, otelcilere önemli bir uyarıda bulundu. Antalya’da en çok zorlanılan konunun otelciye “Senin atık suyun dereye, denize akıyor” demek olduğunu belirten Vali Karaloğlu, ‘ortak sofra’ olarak nitelendirilen Antalya’yı kirletenlere bundan sonra farklı muamele yapılacağını ifade etti.


‘ARTIK MÜHÜRLEYECEĞİZ’
Tüm uyarılara rağmen atık suyunu derelere ve denize akıtan tesislerin mühürleneceğini açıklayan Karaloğlu, “Geçen hafta arkadaşlara talimat verdim, artık mühürleyeceğiz. Bir otel hala inatla atık suyunu dereye, denize, kendi kullandığı plaja veriyorsa artık ceza vermekle yetinmeyeceğiz. Gidip kapısına mühür vuracağız. İçeride şu kadar müşteri varmış, o bizi ilgilendirmeyecek. Büyük zarardan korunmak için az zararı göze alacağız, kimse kusura bakmasın” dedi.

Gazeteler

Designed by: Masoud