head
2183026 810x458 75f08
Cuma, 22 Ocak 2021

Mavi Bayrak için başvuru yapacak kişi veya işletmeler için son başvuru günü 4 Aralık...

Başvurular ise Alanya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne yapılacak. 

mavıbayrk 2 1 1 bb166

Alanya Belediyesi’nin yerel sorumluluğunda sürdürülecek olan Mavi Bayrak başvuruları için son gün 04 Aralık 2020. Alanya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Sevda Çapa, “Mavi Bayrak, çevrenin korunması noktasındaki öneminin yanı sıra uluslararası tanıtım ve turizm avantajının elde edilebilmesi açısından da ayrı bir önem taşımaktadır” dedi. “Yabancı misafirlerimiz tatil yapmak için bilmediği, yeni tanıyacağı bir yere giderken insanların uluslararası garanti içeren ve özelliklerini bildiği bir plaja gitmek için plan yapması kolay olmaktadır” diyen Çapa, “Mavi Bayrak bu nedenle güçlü bir turizm tanıtım ve iletişim aracıdır” diye konuştu. 

mavıbayrk 3 thumbnail 1 2 49224

2021 sezonunda Mavi Bayrak başvurusu yapacak kişi ve işletmelerin yerel sorumlu olan Alanya Belediyesi’ne müracaat edebileceklerini söyleyen Çapa gerekli bilgi, belge ve destek için kendileriyle iletişime geçilmesini istedi.

Bilgi için:

Tunç ÜNLÜ

Alanya Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 

 

 

 

HABER: Uğur AKDAĞ

Gazeteler

Designed by: Masoud