head
2183026 810x458 75f08
Pazartesi, 23 Mayıs 2022

 

Alanya-Okurcalar'da bulunan Mylome Luxury Hotel & Resort Genel Müdürü Mehmet Zeki Ünal, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen 2022 sezonunu 2019’un üzerinde kapatacaklarını söyledi...

MYLOME Luxury Hotel & Resort Genel Müdürü Mehmet Zeki, sezona ilişkin beklentilerinin yüksek olduğunu söyledi. Rezervasyonların iyi gittiğini söyleyen Ünal; Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda ve geçen sene hiç olmayan İngiltere’den gayet güzel rezervasyonlar aldıklarını ifade etti.

‘BU SEZONUN 2019'UN ÜZERİNDE OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM’...
Oteli açtıklarını ve yeni sezona başladıklarını kaydeden Ünal, "Şu ana kadar gelen rezervasyonlar gayet güzel. Bu güzelliği geçen sene ile kıyaslıyorum. Bu dönem Avrupa pazarından beklenmedik bir rezervasyon akışı başladı. Özellikle Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda ve geçen sene hiç olmayan İngiltere’den gayet güzel rezervasyonlar geliyor. Bu sezonun 2019‘un üzerinde olacağını düşünüyorum. Rusya’dan yeni yeni uçuşlar başladı. Oradan da rezervasyonlar almaya başladık. İç pazarda da olumlu bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin bayram ile birlikte artacağını düşünüyorum. Şu anda çok iyi, daha Doğu Avrupa’daki son dakika satışları başlamadı bile” dedi.

‘GEÇEN SENE İNGİLTERE HİÇ YOKTU’...
Bu sene Almanya’nın yine Avrupa’da birinci sıraya yerleştiğini, ikinci sırayı da İngiltere’nin aldığını söyleyen Zeki Ünal: “Geçen sene Almanya’dan çok rezervasyon alamadık. İngiltere’den hiç yoktu. Ekim sonunda gelmeye başladı. Sadece Doğu Avrupa’da bir hareketlilik vardı. Bu sene Almanya yine Avrupa’da birinci sıraya yerleşti. Yine ikinci sırayı İngiltere aldı. Geçen sene hiç olmayan bir rezervasyondu bu. Bunun yanına Belçika, Hollanda, Danimarka gibi ülkeler eklenince erken rezervasyon bazında beklenenin üzerine çıktı. Yavaş yavaş da Doğu Avrupa’da havalar ısındıkça satışlar artıyor. Bu da Romanya, Polonya, Bulgaristan, Kosova, Makedonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya gibi ülkelerden rezervasyon gelmesini sağlıyor. Bu senenin dolu dolu geçeceğine dair umutlu olduğumu şimdiden söyleyebilirim.” diye konuştu.

Gazeteler

Designed by: Masoud