head
2183026 810x458 75f08
Pazar, 24 Ekim 2021
Cemal PALAMUTÇU

Cemal PALAMUTÇU

E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Perşembe, 03 Eylül 2020 19:56

CORONA'NIN ALDIKLARI..

Corona virüsünün tüm Dünya'ya ettikleri ''Artık Yeter'' dedirtiyor... Bu illet daha kimlerimizi, hangi büyüklerimizi hangi sevdiklerimizi alacak bizlerden?
Çarşamba, 27 Mayıs 2020 13:02

2 K , 2 T (Kale kule , Tophane Tersane.

Tüm protokol mensuplarının duyarlı üyeleri iskele meydanındaki kızıl kule yanındaki alanda faaliyetler düzenlerler ve kendileri de yine o aynı alanda basın toplantılarını organize ederler ,basına açıklamada bulunurken bölgeyi arka planda gururla kullanırlar...
Çarşamba, 29 Nisan 2020 21:17

TURİZM

Türk milleti büyük bir olgunlukla evlerine kapandı ve bu korona virüsü denilen lanetle mücadele anlamında duyarlılıgını ortaya koydu. Yirmi yaş altı ve altmışbeş yaş üstü tüm vatandaşlar neredeyse bir buçuk aydır evlerinde adeta hapis hayatı yaşıyor. Bu daha ne kadar sürdürülebilir bilemiyorum?
Turizm sezonunun sona ermesi Alanya'mızda garip sahil görüntülerinin oluşmasına sebep olan bir uygulamanın devreye girmesine sebep oluyor.Gerek Damlataş ( Kleopatra), gerekse Keykubat plajlarının olduğu bölgelerde kum tepeleri oluşuyor. Bu bahse konu tepeler tabii bir oluşum değil. Bu bölgelerdeki otel işletmeleri olanlar ve büfe işleticileri aman kumumuzu deniz almasın diye kendilerince bir önlem alıyor, kuma sahip çıkıyorlar. Tüm sezon boyu kirlenen ve faydalanılan bu kumlar deniz tarafından alınır adeta temizlik ve bakımı yapılır sezon öncesi tekrar sahile iade edilirdi geçmiş yıllarda,ve bunların tamamı tabii olarak gerçekleşirdi.
Salı, 17 Aralık 2019 20:18

TARİHİ TEKERRÜR.

27 Mart 1994 seçimleri öncesi o dönem Anap genel başkan yardımcısı olan Sayın Konya milletvekili ki 1980 öncesi T.C. Konya Belediyesi başkanlığı da yapmış olan Mehmet Keçeciler aday tanıtımı için Konya Gazeteciler Derneğinin lokalinde düzenlenmiş olan kahvaltılı toplantıda bir soruya muhatap kalmıştı.
Page 1 of 5

Gazeteler

Designed by: Masoud