head
2183026 810x458 75f08
Cuma, 03 Nisan 2020
Cemal PALAMUTÇU

Cemal PALAMUTÇU

E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Turizm sezonunun sona ermesi Alanya'mızda garip sahil görüntülerinin oluşmasına sebep olan bir uygulamanın devreye girmesine sebep oluyor.Gerek Damlataş ( Kleopatra), gerekse Keykubat plajlarının olduğu bölgelerde kum tepeleri oluşuyor. Bu bahse konu tepeler tabii bir oluşum değil. Bu bölgelerdeki otel işletmeleri olanlar ve büfe işleticileri aman kumumuzu deniz almasın diye kendilerince bir önlem alıyor, kuma sahip çıkıyorlar. Tüm sezon boyu kirlenen ve faydalanılan bu kumlar deniz tarafından alınır adeta temizlik ve bakımı yapılır sezon öncesi tekrar sahile iade edilirdi geçmiş yıllarda,ve bunların tamamı tabii olarak gerçekleşirdi.
Salı, 17 Aralık 2019 20:18

TARİHİ TEKERRÜR.

27 Mart 1994 seçimleri öncesi o dönem Anap genel başkan yardımcısı olan Sayın Konya milletvekili ki 1980 öncesi T.C. Konya Belediyesi başkanlığı da yapmış olan Mehmet Keçeciler aday tanıtımı için Konya Gazeteciler Derneğinin lokalinde düzenlenmiş olan kahvaltılı toplantıda bir soruya muhatap kalmıştı.
Pazartesi, 21 Ekim 2019 17:26

SELÇUKLU'NUN PAYİTAHTLARI

Sayın T.C. Cumhurbakanı Recep Tayyip Erdoğan beyefendi Konya'ya özel bir ilgi gösteriyor, Tabii ki Konya'da kendisine verdiği destekle bu ilgiyi hakkediyor... Konya'da T.C. Selçuk Üniversitesinde yüksek öğrenimini almış olan mevcut kabinenin TC.Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum beyefendi de Konya'ya ilgili.
Pazar, 13 Ekim 2019 16:49

TURİST ÇOK, DENESİ YOK..

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyefendi her fırsatta televizyon ekranlarında turizmin kırdığı rekorları dile getiriyor haklı olarak.. Bir önceki yıla oranla artan turist sayısı ve artan gelirlerden bahsediyor.
Çarşamba, 09 Ekim 2019 15:33

ALANYA VİTRİNDE

"Öyle zor, öyle zor ki seni içimden atmak.."
Page 1 of 5

Gazeteler

Designed by: Masoud