head
2183026 810x458 75f08
Çarşamba, 28 Eylül 2022

 

Demirtaş ziyaretinin ardından bugün de CHP ekibi Avsallar Mahallesinde esnafları ziyaret etti...

CHP ALT İKİ 053ff

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, yöneticiler ve partililerle birlikte Avsallar Mahallesindeki esnafları ziyaret ettiler.

CHP 1 6af41


Seçim takviminin yaklaşması ve ülkenin içinde bulunduğu ekonomik buhran nedeniyle ziyaretlerini arttırdıklarını belirten Karadağ şunları söyledi: Halkımız ve esnafımız çok zor günlerden geçiyor. Mevcut iktidar doğru bir ekonomi politikası yürütemiyor ve bunun bedelini en çok da esnaflarımız ödüyor. Esnafa sicil affı getirilmeli, kira stopajı kaldırılmalı, emeklilik için geriye doğru borçlanma hakkı tanınmalı, BAĞKUR’a borcu olsa da ailesinin ve kendisini sağlık hizmetinden faydalanması sağlanmalı. Esnaf destekleri sigortası fonu ile ekonomik krizlerde esnafa destek olacak bir fon kurulmalı. Esnafın ayakta kalmasının sağlanması lazım. CHP iktidarında gerçekleştireceğimiz bu projeleri anlatarak esnafımızı bilgilendirmek bizim görevimiz.
Ayrıca Avsallar Mahallemizde de gözlenen hızlı yapılaşmayla ilgili sorunlar yaşanmaması için halkımız uyanık olmalıdır.

CHP 2 a42cc

 

Ziyaretlerinde Aile Destekleri Sigortasını da anlatan Karadağ, hiçbir çocuğun yatağa aç girmeyeceği bir sosyal devlet anlayışını benimsediklerini sözlerine ekledi.

CHP 3 b1365

Aile Destekleri Sigortası ile ılgili broşürler de CHP ekibi tarafından esnafa dağıtıldı.

CHP 4 b7b32

 

 

HABER: Emine YILMAZ

Gazeteler