head
2183026 810x458 75f08
Pazar, 13 Haziran 2021

Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Eğer bugün 21. yüzyılın Türkiye'sinde bir İçişleri Bakanı kalkıp konuşma yapar, bir siyasetçiye her ay 10 bin dolar para alıyor der ve bu ülkenin bir numaralı koltuğunda oturan kişi hiç sesini çıkarmazsa o da bu işe ortaktır demektir" ifadelerini kullandı... 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yenimahalle Belediyesi Batıkent Murat Karayalçın Meydanı’nın açılış programına katıldı.

Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra programa CHP genel başkan yardımcıları, Parti Meclisi üyeleri, İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, CHP ve İYİ Parti milletvekilleri, Ankara il ve ilçe başkanları, CHP eski genel başkanları Hikmet Çetin, Altan Öymen, siyasetçi Murat Karayalçın, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve ilçe belediye başkanları katıldı. 

kılıçdaroğlu ve on bın dolar 2 2104e

 

“ÇEKİLİN YOLDAN TÜRKİYE’DEKİ BÜTÜN AÇLARI DOYURACAĞIZ”

Açılış töreninde konuşan Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın grup toplantısında kullandığı, “Millet açsa onları da siz doyuruverin” sözlerine de değinerek şu ifadeleri kullandı:

 

* Bu meydan kentte yaşayanların enerjilerini tükettikleri bir yer olacak. Yardımlar konusunda da belediye başkanlarımız gerçekten de tarih yazıyorlar. Olağanüstü çalışıyorlar. Diyorlar ya ‘aç varsa siz doyurun’, çekilin yoldan Türkiye’deki bütün açları doyuracağız.

* Çekilin aradan Türkiye’de hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek. Çekilin aradan Türkiye’de her kuruşun hesabını veren bir Millet İttifakı iktidar olacak. Biz bunları biliyoruz, yapacağız.

* Eğer belediye başkanlarımız bütün engellemelere rağmen bir tarih yazıyorlar ise halkın iktidarı olduğunda o tarihin çok daha görkemli bir şekilde ortaya konacağını onlar da çok iyi biliyor.

  • Biz yapacağız, güzel şeyler yapacağız. Birlikte, dostlarımızla birlikte yapacağız. Bir tarih yazacağız. Siyasete ahlakı getireceğiz. 

 

“BU ÜLKENİN EN ÖNEMLİ KOLTUĞUNDA OTURAN KİŞİ HİÇ SESİNİ ÇIKARMAZSA O DA BU İŞE ORTAKTIR DEMEKTİR”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, “Sedat Peker’den ayda 10 bin dolar maaş alan siyasetçi var” ifadelerini da hatırlatan Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

 

* Eğer bugün 21. yüzyılın Türkiye’sinde bir İçişleri Bakanı kalkıp konuşma yapar, bir siyasetçiye ‘her ay 10 bin dolar para alıyor’ der ve bu ülkenin en önemli koltuğunda, bir numaralı koltuğunda oturan kişi hiç sesini çıkarmazsa o da bu işe ortaktır demektir.

* Bir kez daha söylüyorum. Söyleyen kişi sıradan bir kişi değil, söyleyen kişi bu ülkenin İçişleri Bakanı. Şöyle düşünün, aynı olay bir CHP’li için söylenseydi, Türkiye’de kıyamet kopardı. Hepimiz kim suçlu yakalamaya çalışırdık. Üstünü örtmeye değil, hesabını sorardık. Üstünü örtüyorlar, örtemeyecekler. Bunu sakın ola ki unutmayın.

“O SANDIĞA GİDİP OY KULLANIRKEN ELİNİZ VİCDANINIZDA OLSUN”

Kılıçdaroğlu oy kullanacak seçmenlere de seslenerek konuşmasını şu sözlerle sonlandırdı:

 

* Siyaset kirlilikten arındığı zaman meydanlar daha güzel olur, komşuluk ilişkileri daha güzel olur, siyaset halkı hizmete dönük olur, bütün belediye başkanları hizmet yarışına girer. Biz bunları biliyoruz, yapacağız.

* Sakın ola ki umutsuzluğa kapılmayın. Hep beraber bekliyoruz, seçimi bekliyoruz. Gelecek o sandık, önünüze gelecek…

* Sizden sadece bir şey istiyorum sandığa gidip oy kullanırken, eliniz vicdanınızda olsun. Adaletten yana olsun, insanlıktan yana olsun, dostlardan yana olsun, güzelliklerden yana olsun ve en önemlisi inancınızdan yana olsun.

* Oy kullandığınız zaman göreceksiniz ki siyasete zaten cemre düştü, göreceksiniz ki çok daha güzel bir Türkiye’yi beraber inşa edeceğiz.

Konuşmasının ardından Kılıçdaroğlu, protokolle birlikte Yenimahalle Belediyesi Batıkent Murat Karayalçın Meydanı’nı hizmete açtı.

 

 

 

 

 

 

KAYNAK: Ajanslar

 

 

 

 

Alanya Belediyesi tarafından hizmete kazandırılan ve Kazakistan Cumhuriyeti’nin, bağımsızlığına kavuşmasının 30. yılı münasebetiyle Kazak Edebiyatçı, büyük şair, Abay Kunanbayoğlu’nun isminin verildiği park hizmete açıldı...

KAZAK PARKI 1 bd4d7

Anıt parkın açılışını Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kazakistan Büyükelçisi Saparbekuly ve protokol üyeleri birlikte gerçekleştirdi. 

KAZAK PARKI 3 SİYASİLER e5b19

Kazakistan Cumhuriyeti’nin, bağımsızlığına kavuşmasının 30. yılı kutlamaları kapsamında, Kazakistan tarihinin önemli isimleri arasında yer alan Kazak milli şair ve yazar Abay Kunanbayoğlu’nun doğumunun 176. Yıldönümü anısına Alanya Belediyesi tarafından özel olarak tasarlanan Abay Kunanbayoğlu Parkı, Mahmutlar Mahallesi’nde hizmete açıldı.

KAZAK PARKI 4 9ebfc

PROGRAMA İLGİ BÜYÜK OLDU

Kunanbayoğlu adına özel olarak hazırlanan parkın açılışına, Kazakistan Türkiye Büyükelçisi Abzal Saparbekuly, Kazakistan Antalya Konsolosu Maulen İbraikulov, Ukrayna Antalya Konsolosu Emir Rustamov, Kazakistan Alanya Fahri Konsolosu Ahmet Cebeci, TSE Akdeniz Bölge Müdürü Hasan Demirtaş, Alanya Kazakistan Kültür ve Eğitim Derneği değerli üyeleri, siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri, akademisyenler, oda ve dernek başkanları, muhtarlar, yerli ve Kazak vatandaşlar katıldı.

KAZAK PARKI 5 BAŞKAN VE KONSOLOS 6614a

SİYASİLERDEN TEŞEKKÜR MEKTUBU

Açılış törenine programlarının yoğunluğu nedeniyle katılamayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan da teşekkür mektubu gönderdi.

KAZAK PARKI 8 ccc1c

KAZAK SANATÇI VE DANSÇILAR DA SAHNE ALDI

Oldukça renkli anlara sahne olan açılış töreninde Abay Kunanbayoğlu’nun hayatı, felsefi düşünceleri ve Türk dünyasına kattığı eserlerden bazıları misafirlerle paylaşıldı. Kazak sanatçılar ve önderliğindeki çocuk koroları da yerel eserleri seslendirdi.

 KAZAK PARKI 11 8737b

Kazak kültürüne ait yerel kıyafetleri giyen halk oyunu ekipleri de performanslarını sahnelediler.

KAZAK PARKI 10 829c1

“İKİ ÜLKE KARDEŞLİĞİNİ PEKİŞTİREN BİR ADIM”

Abay Kunanbayoğlu Parkı’nın Alanya’ya kazandırılmasının iki ülke dostluğunu pekiştiren bir adım olduğunu belirten Kazakistan Alanya Fahri Konsolosu Ahmet Cebeci, “Bu özel parkı hayata geçiren, başından sonuna kadar ilgi ve alakasını eksik etmeyen Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’e teşekkür ediyorum. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun da destekleriyle bu park iki ülkeyi birbirine daha da yakınlaştıracak.” dedi.

KAZAK PARKI 7 BELEDİYEBAŞKANI KONUŞUYIR 1ee59

“ORTAK TARİHİMİZ KÜLTÜRÜMÜZ VE BAĞLARIMIZ VAR”
Abay Kunanbayoğlu Parkı’nın açılışında konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Türkiye ve Kazakistan’ın ortak değerlere sahip kardeş ülkeler olduğunu belirtti. Başkan Yücel, “Ülkemizle ortak tarihi, kültürel ve manevi bağları bulunan dost ve kardeş ülkemiz Kazakistan Cumhuriyeti’nin, bağımsızlığına kavuşmasının 30. yılını en kalbi duygularımla kutluyorum. Kazakistan’ın bağımsızlık kutlamaları anısına değerli Kazak Edebiyatçı, büyük şair, bilgin, düşünür ve çağdaş edebiyatın kurucusu Abay Kunanbayoğlu’nun adını parkımızda yaşatacağız” dedi.

 KAZAK PARKI topluluk f37d6

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN SEMBOLÜ OLACAK”

Abay’ın anıtının tüm insanlığa ve Türk birlikteliğine bir sembol olacağını belirten Başkan Yücel, “Alanya’mızdaki çok kültürlü yaşamın önemli bir parçası olacak, tüm dünyanın tanıdığı evrensel sanatçısı olan Abay’ın adını ölümsüzleştirdiğimiz bu anıt parkımızın tüm insanlığa ve Türk Birliğimize, barış ve sevgi getirmesini, aramızdaki birlik ve beraberliği güçlendirmesini temenni ediyorum” dedi.

KAZAK PARKI 15.büyükelçi 5b634

“KAZAKİSTAN’IN TARİHİNİ DEĞİŞTİREN İSİM”

Kazakistan Türkiye Büyükelçisi Abzal Saparbekuly ise Kunanbayoğlu’nun Kazakistan için önemine değindi. Büyükelçi Saparbekuly konuşmasında şunları söyledi: “Abay, Kazakların yol feneridir. Abay’ın yolundan giden genç nesil, yarın daha parlak bir Türk Dünyasını inşa edecektir. Bu anlamlı parkı hayata geçiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e tüm Kazak halkı adına teşekkür ederim.”

KAZAK PARKI 6 GİYSİ 64313

BAŞKAN YÜCEL KAZAK ŞAPANI GİYDİ

Konuşmaların ardından Kazakistan Büyükelçisi Saparbekuly tarafından Başkan Yücel’e üzerinde Abay Kunanbayoğlu’nun görselinin bulunduğu plaket verdi.

KAZAK PARKI 16 10628

Başkan Yücel de Büyükelçi Saparbekuly’e Sultan Alaaddin Keykubad’ın at üstünde figürünün yer aldığı heykel hediye etti. Daha sonra Başkan Yücel, Büyükelçi Saparbekuly ve Fahri Konsolos Cebeci Kazakistan’a özgü saygı göstergesi olarak kullanılan Kazak şapanı giydiler.

KAZAK PARKI 9.ŞEHRİN ANAHTARI 5298c

AÇILIŞ KURDELESİ HEP BİRLİKTE ÇÖZÜLDÜ

Hediye takdimlerinin ardından anıtın açılışına geçildi.

KAZAK PARKI 14 878c9

Kazakların büyük ilgi gösterdiği törende Kunanbayoğlu’nun anıtı Büyükelçi Saparbekuly ve Başkan Adem Murat Yücel ile diğer davetlilerin katılımıyla hep birlikte açıldı.

KAZAK PARKI 12 9d6c1

Davetliler açılışın ardından hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

KAZAK PARKI VE jpg 22e5c

 

 

 

 

 

HABER: Uğur AKDAĞ

Sapadere’deki koza evinin müzeye dönüştürüleceğini açıklayan CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, büyükşehir belediyesinin tüm Antalya'da başlatacak olduğu ‘Köyde Hayat Var Projesi’nin ilk adımlarının Alanya’da atılacağını duyurdu... 

CHP Alanya  İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, esnafın iş yerlerini saat 24.00’e kadar açması gerektiğini söyledi.

 Başkan Coşkun Karadağ, “Şu anda en önemli sorunlar turizm, işsizlik ve zamlar. Ne yazık ki esnafımız hala mağdur” dedi. CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Partiye yeni katılan gençlere rozet takılmasının ardından konuşan Karadağ, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ilde başlatacak olduğu ‘Köyde Hayat Var Projesi’nin ilk adımlarının Alanya’da atılacağını açıkladı. Karadağ, “Büyükşehir belediyemizin 2 daire başkanı önceki gün Alanya’mıza geldi. Özellikle Kırsal Hizmetler Daire Başkanımız İsa Akdemir ile birlikte bu zamana kadar kangren olmuş Sapadere-Çamlmıca yolunun asfaltlanması için start verdik. Çamlıca-Sapadere yolu özellikle kırsal kesimimize daha güzel bir şekilde hizmet verecek. Sapadere’de daha önce yapılmış bir koza evi var idi. Bu koza evinin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından bir koza müzesine dönüştürülme projesi var. Bunun da ön çalışmaları başladı. Aynı zamanda yine büyükşehir belediyemizin tüm Antalya'da başlatacak olduğu ‘Köyde Hayat Var Projesi’nin ilk adımları da inşallah Alanya’mızda atılacak” dedi.

COŞKUN KARADAĞ VE EMİNE YILMAZ. 2 64441
“MEKANLAR SAAT 24.00’E KADAR AÇIK OLMALI”...

Şu anda en önemli sorunların turizm, işsizlik, zamlar ve esnafın zor durumda oluşu olduğunu vurgulayan Karadağ, “Ne yazık ki esnafımız hala mağdur. Özellikle restoran, kafe ve barlar 21.00-22.00 saatlerinde dükkanlarını kapatmak mecburiyetinde. Alanya’mız turizm şehri. Turizm sezonundayız. Mutlaka saat 24.00’e kadar bu mekanların açık olması ve esnafımızın ticaret yapması gerekiyor” diye konuştu.


“HASTANENİN YÜKÜ AZALTILMALI”...


Mahmutlar’da kesinlikle tam teşekküllü bir devlet hastanesine acil ihtiyaç olduğunu da dile getiren Başkan  Karadağ, “Alanya'daki devlet hastanesinin yükünü azaltmak ve doğu bölgesindeki tüm vatandaşlarımıza hizmet etmek için mutlaka çok kısa zaman içerisinde Mahmutlar'da tam teşekküllü bir devlet hastanesine ihtiyaç var. Bir an önce Mahmutlar ve Alanya’mızın doğu bölgesine daha iyi sağlık hizmeti verilebilmesi için bu tesisin hayata geçirilmesini istiyorum. Mahmutlar gerçekten ihmal edildi. Güneş ve yağmur altında çalışan özellikle pazar esnafımızın düzgün bir yerde ticaret yapma imkanı yok. Alanya Belediyesi’ne sesleniyorum. Mahmutlar'da mutlaka modern bir pazar yerinin kurulması gerekiyor. Aynı zamanda yine Mahmutlar'a çok amaçlı spor ve tiyatro salonu yapılmalı diye düşünüyorum. Özellikle sanatla uğraşan müzik çalışanlarının, sanat emekçilerinin durumları çok vahim. Ben devletin verdiği üç beş kuruşun çok faydalı olmayacağını düşünüyorum ama büyükşehir belediyelerimiz ve dünya genelinde yapılan birçok organizasyonla onlara maddi imkan yaratma çalışmaları yapılmalı” ifadelerini kullandı.

Karadağ, önceki gün düzenlenen Aytemiz Alanyaspor kongresinde tekrar başkan seçilen Hasan Çavuşoğlu ve yönetimine de başarılar diledi.

 

CHP'YE YENİ KATILANLARA ROZETLERİ TAKILDI...

 

COŞKUN KARADAĞ VE EMİNE YILMAZ.3 02f2d

CHP Alanya ilçe binasında ; Emine Yılmaz ve Rümeysa Şahin 'e üyelik rozetleri takılıp, İlçe Başkanı Coşkun Karadağ tarafından kendilerine Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümsüz eseri Nutuk kitabı hediye edildi.

COŞKUN KARADAĞ VE EMİNE YILMAZ.4 c7a26

 

 

 

 

 

 

Alanya Güneşi Haber Merkezi

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, 6 Haziranda yapılan LGS Sınavıyla alakalı gündeme gelen şaibe ve usulsüzlük iddialarının bir an önce araştırılması gerektiğine vurgu yaptı...

Başkan Cengiz, “AKP iktidarı gençlerimizi Cumhuriyet tarihinin en kalitesiz eğitim sürecine hapsetti” dedi.

6 Haziran günü gerçekleştirilen LGS (Liselere Geçiş Sistemi) Sınavıyla alakalı, sınava giren çok sayıda öğrenci ve velinin gündeme getirdiği şaibe ve usulsüzlük iddiaları devam ederken; AKP ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tüm soru işaretlerini ortadan kaldıracak bir açıklamanın henüz yapılmamış olması büyük eleştirilere neden oldu.

Konuyla alakalı basına yazılı açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, sınavlardaki şaibelerin önemini, FETÖ yapılanmasıyla örneklendirerek AKP’nin eğitimde izlediği politikayı sert bir şekilde eleştirdi.

Eğitimde liyakatın esas alınması gerektiğine vurgu yapan Başkan Cengiz, ”20 yıllık iktidarında eğitimde sayısız düzenlemeye giden fakat her seferinde daha fazla kafa karışıklığına yol açan AKP hükümeti, eğitim ve sınav sistemiyle onlarca kez oynamış olmasına rağmen ne yazık ki ülkemizin gençlerini Cumhuriyet tarihinin en kalitesiz eğitim sürecine hapsetmiştir. Eğitimde liyakat esas alınmadan; eş, dost, akraba önceliğine göre atama belirleyen, fırsat eşitliğini ortadan kaldıran AKP iktidarında; yüz yüze eğitime ara verilmesi ile birlikte çok açık ve net gördük ki eğitim sistemimiz adeta büyük bir enkaza dönüşmüştür! Eğitimin uzaktan devam ettiği son 1 buçuk yılı aşkın süre içerisinde, kalitesiz eğitimden şikayet eden lise ve üniversite öğrencilerinin yanı sıra sayısı milyonları bulan velilerinin de AKP hükümetini defalarca kez protesto ettiği anlara şahit olduk” diye konuştu.

“Kelimenin Tam Anlamıyla Rezalettir, Skandaldır!”...

Açıklamasının devamında LGS sınavı ile ilgili iddiaları “rezalet” olarak nitelendiren CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, “Daha önce yine AKP döneminde ÖSYM’nin sınav sorularının FETÖ tarafından çalındığını; FETÖ’nün üniversitelerde, polis teşkilatında, askeriyede ve devletin diğer kurumlarında yıllardır süren devasa bir yapılanma içerisinde olduğunu, o dönemde en yüksek sesle dile getiren yine Cumhuriyet Halk Partisi olmuştu. İzleri halen silinemeyen bu güçlü yapının yıllarca uyguladığı şaibeye benzer iddialar; 6 Haziran tarihinde yapılan LGS (Liselere Geçiş Sistemi) Sınavı için öğrenciler ve veliler tarafından ortaya atıldı! Soruların çalındığı, çocukların “hedefi olmayanlar” diye ayrıştırılarak sınava sokulduğu, sınav öncesi, sonrası ve sınav anında birçok haksızlığın ve hukuksuzluğun yapıldığı iddialarına karşı AKP tarafından henüz tüm soru işaretlerini giderecek bir açıklama gelmedi! Binlerce öğrenci ve velinin şikayette bulunduğu sınavla alakalı bir yayınevi sahibinin ise soruları bildiğini iddia ettiği videosu paylaşıldı!

“Hiçbir belirleyiciliği olmadığı halde” eğitimden hayli uzak kalmış çocuklarımızın kaderini belirleyen bir sınavda, böylesi şaibe ve usulsüzlüklerin gündeme gelmesi; kelimenin tam anlamıyla rezalettir, skandaldır!” şeklinde konuştu.

“Çocuklarımızın Geleceği İçin Mücadeleye Devam Edeceğiz!” ...

AKP’nin bir an önce kamuoyunu aydınlatması, en ufak şaibenin söz konusu olması halindeyse sınavın derhal iptal edilmesi gerektiğini belirten Başkan Nuri Cengiz, “Evlatlarımızın geleceğe karşı olan umutlarını bir bir yok eden, işsizliğe mahkum ettikleri üniversite mezunu gencecik fidanları, KYK borcu yüzünden icra kapılarında süründüren, ülkemizin çocuklarından esirgedikleri kaynakları yandaşlarına peşkeş çeken AKP iktidarı; yüzbinlerce çocuğun kaderini belirleyecek olan LGS Sınavı hakkında ortaya atılan tüm iddiaları detaylı bir şekilde araştırmalı, kamuoyunu bir an önce aydınlatmalı ve en ufak bir şaibenin söz konusu olması halinde derhal sınavı iptal etmelidir! Cumhuriyet Halk Partisi olarak yarınlarımızın sahibi, geleceğimiz olan çocuklarımızın; eşit imkanlarla, eşit şartlarda, liyakate ve bilime dayalı, temiz ve ahlaklı eğitim alabilmeleri için her zaman mücadele ettik, etmeye de devam edeceğiz!” ifadelerine yer verdi.

Açıklamasına ek olarak; şaibe, usulsüzlük veya hukuksuzluğa şahit olan velilerin ve öğrencilerin “SINAV İPTAL DİLEKÇESİ” indirmeleri için web sitesi linki paylaşan Başkan Nuri Cengiz, “6 Haziran günü yapılan LGS Sınavı ile alakalı şaibe, usulsüzlük, haksızlık veya hukuksuzluğa tanık olan tüm öğrenci ve velilerimizin; https://bit.ly/3pPwjTR

BU LİNKE TIKLAYARAK "SINAV İPTAL DİLEKÇESİNE" ULAŞMALARI MÜMKÜNDÜR!” ifadelerine yer verdi.  

 

 

 

 

HABER: İbrahim AKDAĞ

 

 

Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel ve Konaklı, Karamanlar, Hacıkerimler, Bayırkozağacı, Payallar, Kayabaşı, Toslak, Okurcalar Mahalle Muhtarları ile Başkan Toklu yeniden bir araya geldi...

Muhtarlar aracılığıyla Başkan Toklu'ya iletilen talep ve istekler anında yanıt buluyor.

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda; "Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel ve Konaklı, Karamanlar, Hacıkerimler, Bayırkozağacı, Payallar, Kayabaşı, Toslak, Okurcalar Mahalle Muhtarlarımızı İlçe Teşkilatımızda ağırladık. Muhtarlarımız Mahallelerimizin taleplerini iletti, çözüm noktasında gerekli kurumlarımızla görüşmelerimizi gerçekleştirdik." ifadelerine yer verdi. 

 

 

 

HABER: Uğur AKDAĞ

Gazeteler

Designed by: Masoud