head
2183026 810x458 75f08
Pazartesi, 15 Ağustos 2022

 

AK Parti Antalya İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde; Milletvekilleri ve 3 kademe İlçe Başkanlarının katılımı ile İlçe Başkanları toplantısı gerçekleşti...

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş’ın ev sahipliğinde Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde Milletvekilleri Mustafa Köse, Atay Uslu, Kemal Çelik ve 3 kademe İlçe Başkanlarının katıldığı toplantıya, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Güvenç ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun’da katıldı. AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş yaptığı açılış konuşmasının ardında ilçelerde 2023 hedefleri doğrultusunda yürütülen çalışmaların değerlendirilmesi yapıldı.

3.kadem 2 7877d

Toplantıya katılan AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Antalya İl Başkanımız Sayın Av. İbrahim Ethem Taş’ın ev sahipliğinde, Milletvekillerimiz, MKYK Üyemiz Sayın Mustafa Köse, Sayın Atay Uslu ve Sayın Kemal Çelik'in katılımı ile 3 kademe İlçe Başkanları Toplantımızı gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun öncülüğünde Antalya’mız da ve Alanya’mız da 2023’e emin adımlarla yürüyüşümüzü sürdürmekteyiz. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda çalınmadık kapı, girilmedik mahalle ve sokak kalmayacak şekilde ilk günkü aşkla ve heyecanla çalışmalarımıza devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi.

3.kadem 3 fb71a

 

 

Alanya Güneşi Haber Merkezi

Gazeteler