head
2183026 810x458 75f08
Çarşamba, 26 Şubat 2020

TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı Tek yürek programına destek veren Kestelspor Kulüp başkanı Levent Uğur, Elazığ ve Malatya’daki depremzedelere 20 bin TL bağışladı...

Elazığ ve Malatya’da yaşanan depremler nedeniyle tüm ülkede seferberlik ilan edildi. Türkiye’nin her yerinden depremzedelere destek yağarken, TV8 sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ‘Tek yürek’ isimli bir program düzenleyerek, deprem bölgesi için yardım topladı.

 

LEVENT UĞUR’DAN ELAZIĞ İÇİN 20 BİN TL...

Dün akşam ekranlara gelen programa birçok ünlü isim katılarak bağışta bulundular ve tüm Türkiye ekran başına kilitlendi. Program esnasında bağışta bulunarak depremzedelere destek veren bir isimde Alanya’nın Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcisi Kestelspor ve Kulüp Başkanı Levent Uğur oldu.

Alkışlanacak bir harekete imza atan Başkan Levent Uğur, programa bağlanarak Elazığ ve çevresindeki depremzedelere 20 bin TL bağışladı. Ünlü şovmen Eser Yenenler program esnasında, Kestelspor Başkanı Levent Uğur’un 20 bin TL bağışta bulunduğunu belirterek kendisine teşekkür etti.

KESTELSPOR50269995 1935670536502172 6652403359338725376 o 98068

Kestelspor

 

“SİZİNLEYİZ ELAZIĞ VE MALATYA”...

Çok anlamlı bir davranışa imza atan Kestelspor, “Sizinleyiz Elazığ ve Malatya” diyerek bir teşekkür mesajı yayımladı. Yapılan açıklamada, “Elazığ ve Malatya da yaşanan depremden dolayı çok üzgünüz. Depremin yarattığı tahribatın yaralarını sarmak için seferber olmuş aziz Türk Milleti’nin birer mensubu olmaktan da bahtiyarız. Futbol takımımızın teknik kadro ve futbolcuları bu hafta oynamış olduğu Yatağanspor maçı galibiyet primini TV8’de Acun Ilıcalı’nın düzenlediği ‘Tek Yürek’ programında Başkanımız Levent Uğur bağlanarak Elazığlı kardeşlerimizin yaralarını sarmak için 20 bin TL bağışladıklarını açıkladı. Kulübümüz adına yapmış olduğumuz bu bağışa galibiyet primlerinden destek veren futbol takımımıza teşekkür ederiz. Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileriz.” ifadeleri kullanıldı.

kestelspor seriyi surdurmek istiyor h41537 3d509 3b577

Maç primlerini bağışlayan Kestelsporlu futbolcuları, Alanya ve Türkiye alkışladı.

 

 

KESTELSPOR’A VE BAŞKAN LEVENT UĞUR'A BÜYÜK TAKDİR...

Kestelspor ve Başkan Levent Uğur tüm ülkede büyük takdir topladı.Başkan Levent Uğur, tüm Türkiye’ye örnek olacak bir davranışa da imza atmış oldu. Alanya kamuoyu da Levent Uğur’u takdir ederek, “bizi temsil ettiği için kendisine teşekkür ediyoruz” dediler.

 

 

 

HABER: Uğur AKDAĞ

Gazeteler

Designed by: Masoud