head
2183026 810x458 75f08
Çarşamba, 26 Şubat 2020

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanyaspor taraftarını, sporseverleri ve tüm Alanya halkını, bilet gelirleri depremzedelere bağışlanacak olan Yeni Malatyaspor maçına davet etti...

Aytemiz Alanyaspor Kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu’nu ziyaret eden  Alanya Belediye başkanı Adem Murat Yücel, Aytemiz Alanyaspor’un Pazar günü saat 16.00’da sahasında oynayacağı BTC Turk Yeni Malatyaspor maçında ,Başkana ve takıma başarılar diledi.

Geçtiğimiz günlerde meydana gelen ve Tüm Türkiye’yi yasa boğan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza, ailelerine ve milletimize başsağlığı dileyen başkan Yücel, “Başarılarıyla gurur duyduğumuz Alanyasporumuz ve değerli yönetim kurulu, bu hafta Alanya’da oynanacak Yeni Malatyaspor karşılaşmasından elde edilecek bilet gelirlerinin depremzedelere bağışlanacağını açıkladı. Alanya halkı olarak bizim de üzerimize düşen Bahçeşehir Okulları Stadyumu’nu doldurmaktır. Depremzedeler için bu kararı alan kulübümüzü kutluyor, tüm halkımızı Yeni Malatyaspor ile oynanacak bu önemli ve anlamlı karşılaşmaya davet ediyorum” dedi.


Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek desteğinden dolayı başkan Yücel’e teşekkür etti.

 

 

 

 

HABER: Emine YILMAZ

Gazeteler

Designed by: Masoud