head
2183026 810x458 75f08
Pazar, 16 Şubat 2020

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu,"Konyaspor bundan sonra bizim kardeş takımımızdır.Bunun böyle bilinmesini isterim."dedi.

Kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu,Cengiz Aydoğan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu,
Kayseri deplasmanı dönüşünde meydana gelen kazada hayatını kaybeden Sural’ı derin üzüntüsü içerisindeyiz. Arayan ve başsağlığına gelen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Zor bir süreç. Kolay atlatılabilecek bir süreç değil.
Kazada futbolcularımızın yaralanmasından ve yaşadıkları psikolojik travma nedeniyle teknik direktörümüz ve takım kaptanımızla daha önce görüşerek maçın ertelenmesiyle ilgini bir karar almıştık. Dün futbolcu ve teknik heyetimizde bir toplantı yaptım. Uzun uzun konuştuk. Toplantının ardından futbolcularımız kendi aralarında konuşarak ertelemek istediğimiz Atiker Konyaspor maçını ısrarla oynamak istediklerini beyan etmeleri üzerine biz de Futbol Federasyonu’na yaptığımız başvuruyu geri çektik.
Takımımız zor da olsa dün ilk idmanına çıktı. Hazırlıklar bugün de devam edecektir. Sural’ın formasını da emekliye ayırdık. Bizim ailemizin bir parçası olmaya devam edecektir. Ben de Pazar günü 13.30’da defin kararı aldıklarını bize bildirdiler. Biz de inşallah Cumartesi günü giderek son görevimizi yapmak için orada olacağız.

KONYASPOR BİZİM KARDEŞ TAKIMIMIZDIR...
Atiker Konyaspor Kulübü’nden erteleme konusunda peş peşe destek açıklamaları geldi. Başta başkan ve yönetim kurulu olmak üzere taraftarlarına, duyarlı davranışlarından dolayı diğer kulüplerimize teşekkür ediyorum. Özellikle taraftarlarımıza bir kez daha seslenmek istiyorum. Konyaspor bundan sonra bizim kardeş takımımızdır. Bunun böyle bilinmesini isterim. Bu hafta oynayacağımız Atiker Konyaspor maçına da herkesi davet ediyorum. Orada Josef Sural kardeşimizin yanında olduğumuzu gösterelim. Dostça bir maç olacaktır. Sahadaki sonuç ne olursa olsun Antalyaspor ile olduğu gibi Konyasporla da kardeşiz.
İsminin yaşatılması

SURAL'IN ADI YAŞATILACAK...
Josef Sural’ın isminin yaşatılması için her türlü çalışma yapılacak.
Kontrat ücretinin ailesine verileceği
Kulübümüz ve şahsım adına maddi konularla ilgili açıklama yapmadık. Ancak kulüp olarak her türlü detayı ve inceliği düşünerek ne gerekiyorsa yapacağız.
Demet Akalın’a da duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz.
Müftü sosyal medya açıklaması
Müftü beyin bana yaptığı açıklamayı kabul edemiyorum. Kendisine çok kızgınım. Böyle bir zamanda bu açıklamayı yapmasını doğru bulmuyorum.

Gazeteler

Designed by: Masoud