head
2183026 810x458 75f08
Cumartesi, 11 Temmuz 2020
İbrahim AKDAĞ

İbrahim AKDAĞ

KOCA ÇINARIN GÖLGESİ

E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Pazar, 05 Temmuz 2020 19:05

ALANYA DA İKİ BAKAN KAHVALTI YAPTI...

Bugün Alanya'mız tarihi bir ana daha ev sahipliği yaptı.Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Alanya Harbour Restoran da kahvaltı yaptı.***
Çarşamba, 10 Haziran 2020 21:47

BİR ŞAİRİN ŞEHRİNE SEVDASI...

Yazarlar ve şairler, bazen bir hayat hikayesini; bazen yaşanmış bir aşkı ve bazen de bir dramı kaleme alırlar.Ve bilir misiniz ki;Yazarlar ve şairler eserlerine birazda kendilerini, yüreklerini katarlar.
Bu Coronavirüs (Covid-19) Hikayesi başladığında ,Alanya Güneşi Tv (Facebook üzerinden)iki yayın yaptım ve on binlerce izleyiciye ulaşmanın ve yüz binden fazla okura ulaşmanın mutluluğunu yaşadım. Bu iki yayında,dünyayı dizayn eden,8 milyar insanın gelirini ve kaderini yönlendiren bir avuç insan topluluğundan bahsettim.
Sayın Cumhurbaşkanı! Vatansever ve ülkücü bir gazeteci olarak sizleri saygım ve hürmetimle selamlıyorum. Biz gazeteciler de halkın sesi-yüreği-feryadı olarak kamu görevi yaptığımız gibi;Yönetimlere de ışık ve hatta ayna olabiliyoruz.
Cumartesi, 04 Nisan 2020 00:56

COVİD 20 YE HAZIR OLALIM...

Dünya da ölüm vakaları 60 bine yaklaştı ve bir milyon kişi şu an hasta.Ülkemizde bir çok ilde bu vaka var.sokağa çıkma yasağı 2 haftalığına da olsa şart.   Gazeteci olarak bir şeyi de belirteyim.Dünya,yani atmosfer nefes aldı ve bana göre bir 500 yıl daha gençleşti.Hava temizlendi.Yaşadığımız insanlık adına bir facia ama buda bir gerçek.Uçaklar uçmuyor.Araçların çoğu çalışmıyor ve doğa kendine geldi.Bakın Antartika Kıtasında ki erimeler bile duracak.Deniz canlıları çoğalacak ve Denizler daha mavi, Akarsular daha berrak olacak...Atmosfer temizleniyor ve Dünya da oksijen ile doğa yeniden canlanacak ve insan ömründe uzama,sağlığında iyileşme olacak...
Page 1 of 11

Gazeteler

Designed by: Masoud