head
2183026 810x458 75f08
Pazar, 29 Mart 2020

CHP 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal'ın İstanbul'da yaşayan 33 yaşındaki yeğeni Dilek Tahtalı Coronavirüsten hayatını kaybetti...

Coronavirüs salgını Türkiye'de giderek yayılırken hastalık can almaya da devam ediyor.

Bugüne kadar ülkemizde 1872 kişide görülen hastalık 44 kişinin de ölümüne neden oldu. Son olarak 24. Dönem CHP Amasya Milletvekili Ramis Topal'ın yeğeni Dilek Tahtalı Coronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

VEKİL YEĞENİ 3 CORONAkorona M4a7 cover e8935

Kanser tedavisi görüyordu...

 

 

Basına açıklama yapan 24. Dönem CHP Amasya Milletvekili Ramis Topal, 33 yaşında olan yeğeninin küçük yaşlardan itibaren kanser tedavisi gördüğünü söyledi. Hastalık belirtilerinin ilk olarak 10 Mart akşamı grip olarak kendini belli ettiğini ifade eden CHP'li vekil, yeğeni Tahtalı'nın ilk olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne gittiğini oradan Samatya'daki İstanbul Eğtim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildiğini söyledi.

Ramis Topal, kendi çabalarıyla yeğenini Türkiye Hastanesi'ne sevk ettiklerini geçtiğimiz pazartesi günü ise Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'ne sevki yapıldığını ve bu hastanede hayatını kaybettiğini ifade etti.

 

VEKİL YEĞENİ RAPORoo eLR9 4b5fd

Ölüm raporunda bulaşıcı hastalık yazıyor...

 

Öte yandan Gerçek Gündem'in yayınladığı ölüm raporunda ise Dilek Tahtalı'nın hayatını kaybetme nedeni olarak "bulaşıcı hastalık" yazdığı tanı olarak da "COVID-19 AKUT SOLUNUM YETMEZLİĞİ" yazdığı görüldü.

 

 

 

HABER: Uğur AKDAĞ

KAYNAK:Ajanslar

 

 

 

Gazeteler

Designed by: Masoud